Besøk våre lagsider

13.10 20:15 Bakkedalen kg 7er A B  
Kløfta - Rælingen G13 2 8 - 3  
27.09 20:15 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13 2 - Funnefoss/Vormsund 0 - 4  
24.09 20:00 Marikollen kunstgress 7er A B  
Hauerseter - Rælingen G13 4 0 - 0  
24.09 14:00 LB-Banen 7er H  
Rælingen G13 4 - Fet 3 3 - 12  
20.09 18:15 Myhrer 4 7er B  
Eidsvold TF - Rælingen G13 2 23 - 1  
13.10 20:15 Bakkedalen kg 7er A B  
Kløfta - Rælingen G13 2 8 - 3  
27.09 20:15 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13 2 - Funnefoss/Vormsund 0 - 4  
24.09 20:00 Marikollen kunstgress 7er A B  
Hauerseter - Rælingen G13 4 0 - 0  
24.09 14:00 LB-Banen 7er H  
Rælingen G13 4 - Fet 3 3 - 12  
20.09 18:15 Myhrer 4 7er B  
Eidsvold TF - Rælingen G13 2 23 - 1  
13.09 20:15 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13 2 - Eidsvold IF 0 - 7  
11.09 20:15 Eidsvoll st. kg 7er A B  
Eidsvold IF 2 - Rælingen G13 4 -  
06.09 18:15 Bjerke 7er 1 B  
Bjerke - Rælingen G13 2 4 - 3  
04.09 18:30 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13 4 - Bjerke 2 -  
29.08 19:15 Skjetten St. mini B  
Skjetten 3 - Rælingen G13 4 8 - 2  
23.08 20:15 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13 2 - Fjellhamar 3 1 - 5  
22.08 20:15 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13 4 - Strømmen 3 7 - 8  
19.08 13:00 Lillestrøm 3 kunstgress B  
Lillestrøm 2 - Rælingen G13 1 1 - 1  
17.08 20:00 Jessheim ipk kg 7er A B  
Ullensaker/Kisa 3 - Rælingen G13 2 7 - 2  
16.08 18:30 Marikollen Kunstgress 2 H  
Rælingen G13 1 - Enebakk 1 - 1  
08.08 19:00 Sørumsand 2 7er C/D B  
Sørumsand - Rælingen G13 2 5 - 4  
24.06 13:00 Marikollen Kunstgress 11er H  
Rælingen G13 1 - Lørenskog 1 - 8  
21.06 18:30 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13 2 - Raumnes & Årnes 0 - 0  
16.06 18:30 Strømmen 2 7er A B  
Fet 3 - Rælingen G13 4 9 - 2  
14.06 20:15 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13 2 - Kløfta 1 - 5  
11.06 17:00 Eidsvoll st. kg 7er A B  
Eidsvold IF - Rælingen G13 2 5 - 0  
10.06 12:30 Marikollen Kunstgress 11er H  
Rælingen G13 1 - Fjellhamar 1 - 7  
07.06 19:00 Skogbygda 7er gress - Joker B  
Funnefoss/Vormsund - Rælingen G13 2 2 - 0  
06.06 20:15 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13 4 - Eidsvold IF 2 -  
03.06 11:30 Skedsmo stadion kg B  
Skedsmo 2 - Rælingen G13 1 9 - 0  
01.06 20:15 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13 2 - Eidsvold TF 1 - 8  
30.05 20:15 Bjerke 7er 1 B  
Bjerke 2 - Rælingen G13 4 -  
29.05 18:30 Marikollen Kunstgress 11er H  
Rælingen G13 1 - Strømmen 3 - 2  
23.05 20:15 Marikollen Kunstgress 7er B (11er) H  
Rælingen G13 4 - Skjetten 3 7 - 5  
22.05 18:30 Marikollen Kunstgress 11er H  
Rælingen G13 1 - Lillestrøm 2 0 - 7  
18.05 19:45 Strømmen 2 7er B B  
Strømmen 3 - Rælingen G13 4 9 - 1  
15.05 20:15 Marikollen Kunstgress 2 H  
Rælingen G13 2 - Bjerke 2 - 6  
13.05 13:00 Vidotta kunstgress B  
Enebakk - Rælingen G13 1 8 - 6  
09.05 20:15 B  
Hurdal - Rælingen G13 4 -  
06.05 14:30 Rolvsrud 2 B  
Lørenskog - Rælingen G13 1 9 - 0  
05.05 20:15 Fjellhamar kg 7er A B  
Fjellhamar 3 - Rælingen G13 2 5 - 2  
02.05 20:15 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13 4 - Hauerseter 1 - 8  
30.04 10:30 B  
Lillestrøm 3 - Rælingen G13 2 2 - 6  
27.04 20:15 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13 2 - Ullensaker/Kisa 3 2 - 9  
22.04 13:00 Fjellhamar stadion kg B  
Fjellhamar - Rælingen G13 1 7 - 3  
21.04 18:30 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13 2 - Sørumsand 2 - 2  
17.04 15:30 Marikollen Kunstgress 11er H  
Rælingen G13 1 - Skedsmo 2 1 - 3  
06.04 18:30 Strømmen 2 B  
Strømmen - Rælingen G13 1 6 - 1  
05.04 19:00 Hvam kg 7er A B  
Raumnes & Årnes - Rælingen G13 2 2 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift