oppdatert kampoppsett

Her ligger linkene til de gjenstående kampene for Rælingen Hvit og Rælingen Grønn

Besøk våre lagsider

16.08 18:00 Skjetten St. mini 5er B B
Skjetten Rosa - Rælingen G09 Sort -
16.08 19:00 LB-banen 5er A H
Rælingen G09 Hvit - Fjellhamar Hvit -
16.08 19:00 Skjetten St. mini 5er B B
Skjetten Grønn - Rælingen G09 Grønn -
16.08 20:00 LB-banen 5er A H
Rælingen G09 Rød - Fjellhamar Rød -
17.08 17:00 Skedsmo Øvre kg 5er A B
Skedsmo Sort - Rælingen G09 Gul -
16.06 18:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Oransje - Frogner Hvit -  
14.06 18:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Hvit - Rælingen Rød -  
14.06 18:00 LB-banen 5er A B  
Rælingen Hvit - Rælingen G09 Rød -  
13.06 18:00 LB-banen 5er A B  
Rælingen Grønn - Rælingen G09 Sort -  
13.06 18:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Grønn - Rælingen Sort -  
27.09 19:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Rød - Rælingen Hvit -  
27.09 19:00 LB-banen 5er A B  
Rælingen Rød - Rælingen G09 Hvit -  
27.09 18:00 LB-banen 5er A B  
Rælingen Gul - Rælingen G09 Blå -  
27.09 18:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Gul - Rælingen Blå -  
25.09 19:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Sort - Rælingen Grønn -  
25.09 19:00 LB-banen 5er A B  
Rælingen Sort - Rælingen G09 Grønn -  
23.09 14:00 Skedsmo Øvre kg 5er D B  
Skedsmo Hvit - Rælingen G09 Hvit -  
23.09 13:00 Skedsmo Øvre kg 5er D B  
Skedsmo Blå - Rælingen G09 Rød -  
18.09 19:30 Kurlandsparken 5er A B  
Kurland Rød - Rælingen G09 Blå -  
18.09 18:30 Kurlandsparken 5er A B  
Kurland Hvit - Rælingen G09 Gul -  
18.09 18:00 Funnefoss mini kunstgress B  
Funnefoss/Vormsund Hvit - Rælingen G09 Sort -  
18.09 17:00 Funnefoss mini kunstgress B  
Funnefoss/Vormsund Rød - Rælingen G09 Grønn -  
14.09 20:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Sort - Hakadal Blå -  
14.09 19:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Grønn - Hakadal Grønn -  
13.09 19:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Blå - Lørenskog Orange -  
13.09 18:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Gul - Lørenskog Oker -  
11.09 20:00 Li kunstgress 5er B  
Gjelleråsen Sort - Rælingen G09 Hvit -  
11.09 19:00 Li kunstgress 5er B  
Gjelleråsen Grå - Rælingen G09 Rød -  
07.09 18:00 Skedsmo Øvre kg 5er A B  
Skedsmo Sort - Rælingen G09 Blå -  
07.09 17:00 Skedsmo Øvre kg 5er A B  
Skedsmo Orange - Rælingen G09 Gul -  
06.09 19:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Rød - Fjellhamar Hvit -  
06.09 18:00 Skjetten St. mini 5er B B  
Skjetten Rosa - Rælingen G09 Grønn -  
06.09 18:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Hvit - Fjellhamar Rød -  
06.09 17:00 Skjetten St. mini 5er B B  
Skjetten Grønn - Rælingen G09 Sort -  
30.08 19:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Hvit - Skedsmo Blå -  
30.08 18:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Rød - Skedsmo Hvit -  
29.08 20:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Sort - Funnefoss/Vormsund Rød -  
29.08 19:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Grønn - Funnefoss/Vormsund Hvit -  
28.08 19:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Blå - Kurland Hvit -  
28.08 18:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Gul - Kurland Rød -  
24.08 20:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Sort - Hakadal Grønn -  
24.08 19:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Grønn - Hakadal Blå -  
23.08 19:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Blå - Lørenskog Oker -  
23.08 18:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Gul - Lørenskog Orange -  
21.08 18:00 Li kunstgress 5er B  
Gjelleråsen Sort - Rælingen G09 Rød -  
21.08 17:00 Li kunstgress 5er B  
Gjelleråsen Grå - Rælingen G09 Hvit -  
17.08 18:00 Skedsmo Øvre kg 5er A B  
Skedsmo Orange - Rælingen G09 Blå -  
17.08 17:00 Skedsmo Øvre kg 5er A B  
Skedsmo Sort - Rælingen G09 Gul -  
16.08 20:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Rød - Fjellhamar Rød -  
16.08 19:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Hvit - Fjellhamar Hvit -  
16.08 19:00 Skjetten St. mini 5er B B  
Skjetten Grønn - Rælingen G09 Grønn -  
16.08 18:00 Skjetten St. mini 5er B B  
Skjetten Rosa - Rælingen G09 Sort -  
16.06 18:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Oransje - Frogner Hvit -  
14.06 18:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Hvit - Rælingen Rød -  
14.06 18:00 LB-banen 5er A B  
Rælingen Hvit - Rælingen G09 Rød -  
13.06 18:00 LB-banen 5er A B  
Rælingen Grønn - Rælingen G09 Sort -  
13.06 18:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Grønn - Rælingen Sort -  
12.06 18:00 LB-banen 5er A B  
Rælingen Blå - Rælingen G09 Gul -  
12.06 18:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Blå - Rælingen Gul -  
09.06 20:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Grønn - Funnefoss/Vormsund Rød -  
09.06 19:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Sort - Funnefoss/Vormsund Hvit -  
07.06 19:00 Jessheim ipk gress 5er C B  
Ullensaker/Kisa Rød - Rælingen G09 Oransje -  
06.06 18:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Gul - Kurland Hvit -  
06.06 17:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Blå - Kurland Rød -  
05.06 19:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Hvit - Skedsmo Hvit -  
05.06 18:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Rød - Skedsmo Blå -  
03.06 13:00 Skedsmo Øvre kg 5er B B  
Skedsmo Gul - Rælingen G09 Oransje -  
31.05 19:00 Elvetangen Kg 5er A B  
Hakadal Grønn - Rælingen G09 Grønn -  
31.05 19:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Rød - Gjelleråsen Grå -  
31.05 18:00 Elvetangen Kg 5er A B  
Hakadal Blå - Rælingen G09 Sort -  
31.05 18:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Hvit - Gjelleråsen Sort -  
29.05 18:00 Rolvsrud 2 5er A B  
Lørenskog Orange - Rælingen G09 Blå -  
29.05 17:00 Rolvsrud 2 5er A B  
Lørenskog Oker - Rælingen G09 Gul -  
27.05 13:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Oransje - Ullensaker/Kisa Blå -  
24.05 18:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Blå - Skedsmo Sort -  
24.05 17:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Gul - Skedsmo Orange -  
23.05 18:00 Fjellhamar mini B  
Fjellhamar Hvit - Rælingen G09 Rød -  
23.05 17:00 Fjellhamar mini B  
Fjellhamar Rød - Rælingen G09 Hvit -  
22.05 18:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Grønn - Skjetten Rosa -  
22.05 17:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Sort - Skjetten Grønn -  
18.05 19:00 Funnefoss mini kunstgress B  
Funnefoss/Vormsund Hvit - Rælingen G09 Grønn -  
18.05 18:00 Funnefoss mini kunstgress B  
Funnefoss/Vormsund Rød - Rælingen G09 Sort -  
15.05 18:00 Rolvsrud 2 5er C B  
Lørenskog Grønn - Rælingen G09 Oransje -  
15.05 18:00 Skedsmo Øvre kg 5er D B  
Skedsmo Blå - Rælingen G09 Hvit -  
15.05 17:00 Skedsmo Øvre kg 5er D B  
Skedsmo Hvit - Rælingen G09 Rød -  
14.05 18:00 Kurlandsparken 5er B B  
Kurland Hvit - Rælingen G09 Blå -  
14.05 17:00 Kurlandsparken 5er B B  
Kurland Rød - Rælingen G09 Gul -  
12.05 18:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Oransje - Funnefoss/Vormsund Blå -  
10.05 19:00 Elvetangen Kg 5er A B  
Hakadal Blå - Rælingen G09 Grønn -  
10.05 18:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Hvit - Gjelleråsen Grå -  
10.05 18:00 Elvetangen Kg 5er A B  
Hakadal Grønn - Rælingen G09 Sort -  
10.05 17:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Rød - Gjelleråsen Sort -  
07.05 12:00 Rolvsrud 2 5er A B  
Lørenskog Orange - Rælingen G09 Gul -  
07.05 11:00 Rolvsrud 2 5er A B  
Lørenskog Oker - Rælingen G09 Blå -  
03.05 19:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Blå - Skedsmo Orange -  
03.05 19:00 Vigernesjordet 1 5er B  
Lillestrøm Rød - Rælingen G09 Oransje -  
03.05 18:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Gul - Skedsmo Sort -  
02.05 18:00 Fjellhamar mini B  
Fjellhamar Hvit - Rælingen G09 Hvit -  
02.05 17:00 Fjellhamar mini B  
Fjellhamar Rød - Rælingen G09 Rød -  
01.05 17:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Sort - Skjetten Rosa -  
01.05 16:00 LB-banen 5er A H  
Rælingen G09 Grønn - Skjetten Grønn -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products