Besøk våre lagsider

15.10 15:00 Strømmen stadion kg B  
Strømmen 2 - Rælingen G14 2 5 - 3  
10.10 20:15 Marikollen Kunstgress 11er H  
Rælingen G14 3 - Lørenskog 3 2 - 5  
24.09 17:00 Lillestrøm stadion 7 7er B  
Lillestrøm 3 - Rælingen G14 3 9 - 5  
23.09 15:00 Marikollen Kunstgress 11er H  
Rælingen G14 2 - Lørenskog 2 2 - 0  
20.09 20:00 Jessheim Stadion B  
Ullensaker/Kisa 2 - Rælingen G14 2 6 - 0  
15.10 15:00 Strømmen stadion kg B  
Strømmen 2 - Rælingen G14 2 5 - 3  
10.10 20:15 Marikollen Kunstgress 11er H  
Rælingen G14 3 - Lørenskog 3 2 - 5  
24.09 17:00 Lillestrøm stadion 7 7er B  
Lillestrøm 3 - Rælingen G14 3 9 - 5  
23.09 15:00 Marikollen Kunstgress 11er H  
Rælingen G14 2 - Lørenskog 2 2 - 0  
20.09 20:00 Jessheim Stadion B  
Ullensaker/Kisa 2 - Rælingen G14 2 6 - 0  
19.09 18:30 Marikollen Kunstgress 11er H  
Rælingen G14 3 - Hurdal 8 - 2  
13.09 18:30 Marikollen Kunstgress 11er H  
Rælingen G14 2 - Raumnes & Årnes -  
12.09 18:30 Elvetangen kg 7er A B  
Hakadal 2 - Rælingen G14 3 3 - 0  
07.09 20:15 Li kunstgress 11er B  
Gjelleråsen 2 - Rælingen G14 2 1 - 3  
06.09 18:30 Marikollen Kunstgress 11er H  
Rælingen G14 3 - Bjerke 2 2 - 3  
02.09 13:00 Jessheim ipk kunstgress B  
Ullensaker/Kisa 4 - Rælingen G14 3 8 - 3  
30.08 18:30 Marikollen Kunstgress 11er H  
Rælingen G14 2 - Eidsvold IF 4 - 2  
23.08 20:15 LB-Banen 7er H  
Rælingen G14 3 - Søndre Høland + 7er 9 - 2  
22.08 18:30 Bjørkelangen kunstgress B  
Bjørkelangen - Rælingen G14 2 4 - 0  
16.08 18:30 Marikollen Kunstgress 11er H  
Rælingen G14 2 - Lillestrøm 2 5 - 4  
15.08 19:15 B  
Skjetten 3 7er - Rælingen G14 3 0 - 6  
26.06 18:30 Frogner kunstgress B  
Frogner 2 - Rælingen G14 2 6 - 0  
16.06 19:00 Rolvsrud 2 B  
Lørenskog 3 - Rælingen G14 3 7 - 3  
14.06 18:30 Marikollen Kunstgress 11er H  
Rælingen G14 2 - Strømmen 2 3 - 7  
12.06 20:15 Marikollen Kunstgress 11er H  
Rælingen G14 2 - Skedsmo 2 - 6  
07.06 19:00 Rolvsrud 2 B  
Lørenskog 2 - Rælingen G14 2 7 - 0  
06.06 18:30 Marikollen Kunstgress 11er H  
Rælingen G14 3 - Lillestrøm 3 5 - 3  
31.05 18:30 Hurdal stadion B  
Hurdal - Rælingen G14 3 2 - 11  
24.05 18:30 Marikollen Kunstgress 11er H  
Rælingen G14 3 - Hakadal 2 3 - 5  
23.05 18:30 Marikollen Kunstgress 11er H  
Rælingen G14 2 - Ullensaker/Kisa 2 0 - 7  
19.05 20:15 Bjerke stadion B  
Bjerke 2 - Rælingen G14 3 5 - 1  
18.05 20:15 Haga stadion B  
Raumnes & Årnes - Rælingen G14 2 -  
10.05 18:30 Marikollen Kunstgress 11er H  
Rælingen G14 2 - Gjelleråsen 2 1 - 3  
08.05 18:30 Marikollen Kunstgress 11er H  
Rælingen G14 3 - Ullensaker/Kisa 4 2 - 4  
03.05 18:30 Eidsvoll st. kunstgress B  
Eidsvold IF - Rælingen G14 2 4 - 3  
02.05 18:30 Bråtevangen kg 7er B B  
Søndre Høland + 7er - Rælingen G14 3 1 - 1  
27.04 18:30 Marikollen Kunstgress 11er H  
Rælingen G14 2 - Bjørkelangen 0 - 6  
26.04 20:15 LB-Banen 7er H  
Rælingen G14 3 - Skjetten 3 7er 3 - 3  
25.04 19:00 Skedsmo stadion kg B  
Skedsmo - Rælingen G14 2 7 - 0  
20.04 19:00 Lillestrøm 3 kunstgress B  
Lillestrøm 2 - Rælingen G14 2 3 - 4  
17.04 17:00 Marikollen Kunstgress 11er H  
Rælingen G14 2 - Frogner 2 3 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift