Klubbens dag 27. april!

Velkommen til klubbens dag! Program vedlagt.

Medlemstilbud april!

April-tilbud fra Comet sport

Informasjonsmøte vedr. oppstart av Lekeparti for barn f. 2014 og 2015.

Vi avholder informasjonsmøte 25. april kl. 19.00-20.00 på Marikollen klubbhus, Tangerudvegen 3, 2008 Fjerdingby. Vel møtt!

Vår egen John Olausen er nominert av UEFA som "Best Grasroot Leader"

Her er de nominerte til UEFA Grassroots Awards Se hvilke kandidater NFF har nominert til prisen som skal hylle de som gjør en flott jobb for fotball på grasrotnivå.

Trening- og anleggsavgift sendes ut denne uken!

Etter vedtak på årsmøtet om nye trening- og anleggs-avgifter, sender klubben ut avgift i løpet av uken.

Stoke fotballskole uke 26!

Rælingen FK og Stoke City FC avholder årets fotballskole 24. - 28. juni. Målgruppen er 7 - 13 år, og det er med norske assistenter som hjelper til med oversetting og øvelser.

Rælingencup 25. - 26. mai 2019

Påmeldingslinken er åpen.

November tilbud fra Comet sport

Tilbudet gjelder ut november, eller så lenge beholdningen rekker!

Vi skal bygge kiosk og varmestue!

Vi er nå snart klare for å bygge kiosk og varmestue. Kiosken skal bygges i hjørnet mellom KG1/7-er og KG2, og skal ha vann/avløp og sitteplasser inne. Vi skal bygge kiosken på dugnad, og vi trenger en oversikt over hva våre medlemmer kan bidra med av smått og stort til et slikt bygg ??

Dato Hjemmelag Bortelag Res
24.04 Rælingen G8 Rød Lillestrøm Oker
24.04 Sand Rælingen Kvinner 1
24.04 Ullensaker/Kisa 5 Rælingen G11 Sort
24.04 Rælingen J10 Hvit Sørumsand Rød
24.04 Nittedal Hvit Rælingen J9 Blå
23.04 Strømmen 2 Rælingen FK 3-2
23.04 Eidsvold IF Rælingen G11 Hvit
23.04 Bjørkelangen + Rælingen J13-2
23.04 Lillestrøm 4 * Rælingen G13-2
23.04 Frogner Rælingen G11 Blå
Fyll ut navn og e-post for å motta info fra Rælingen FK

Besøk våre lagsider

Kvinner 7er
# Lag K D P
1 Skjetten 2 0 0 0
2 Funnefoss/Vormsund 2 0 0 0
3 Lørenskog 3 1 1 3
4 Bøn 2 0 0 0
5 Dalen 0 0 0
6 Eidsvold TF 2 0 0 0
7 Fet 2 0 0 0
8 Flisbyen 0 0 0
9 Frogner 2 0 0 0
10 Hauerseter 0 0 0
11 Kløfta 0 0 0
12 Lillestrøm 0 0 0
13 LSK Kvinner 3 0 0 0
14 Rælingen 0 0 0
15 Sand 0 0 0
16 Skedsmo 0 0 0
17 Varpe 0 0 0
18 Kurland 1 -1 0
Siste synk: 12:47
4.div menn
# Lag K D P
1 Skedsmo 4 13 12
2 Sørumsand 4 6 10
3 Eidsvold IF 4 9 9
4 Funnefoss/Vormsund 4 4 9
5 Kløfta 4 2 7
6 Raumnes & Årnes 4 -3 6
7 Fet 4 -1 4
8 Lørenskog 2 3 -1 4
9 Blaker 4 -4 4
10 Strømmen 2 4 -5 4
11 Aurskog-Høland 3 -2 1
12 Fjellhamar 3 -3 1
13 Rælingen 4 -4 1
14 Eidsvold TF 2 3 -11 1
Siste synk: 12:47
9. div menn
# Lag K D P
1 Bøn 2 1 1 3
2 Søndre Høland 2 0 0 0
3 Fenstad SK 1 0 1
4 Kurland 2 1 0 1
5 Eidsvold TF 3 0 0 0
6 Flisbyen 3 0 0 0
7 Nittedal 0 0 0
8 Rælingen 2 0 0 0
9 Rælingen 3 + 0 0 0
10 Sand 2 0 0 0
11 Varpe 1 -1 0
Siste synk: 12:47
M34 7er
# Lag K D P
1 Løvenstad 1 2 3
2 Skårer 1 1 3
3 Eidsvold IF + 0 0 0
4 Fjellhamar 0 0 0
5 Flisbyen 0 0 0
6 Hakadal 0 0 0
7 Hvam 0 0 0
8 Rælingen 0 0 0
9 Sand 0 0 0
10 Skedsmo 0 0 0
11 Sørum 0 0 0
12 Aurskog/Finstadbru 1 -1 0
13 Lillestrøm 1 -2 0
Siste synk: 12:47
Menn 7er
# Lag K D P
1 Jessheim 1 8 3
2 Strømmen 1 5 3
3 Feiring 1 2 3
4 Bøn 3 1 1 3
5 Skjetten 5 1 1 3
6 Løvenstad 3 1 0 1
7 Rælingen 1 0 1
8 Kurland 2 0 0 0
9 Nordre Eidsvoll 0 0 0
10 Strømmen 2 0 0 0
11 Sørum 0 0 0
12 Borgen 2 1 -1 0
13 Rælingen 3 1 -1 0
14 Dal 1 -2 0
15 Søndre Høland 2 1 -5 0
16 Varpe 1 -8 0
Siste synk: 12:47
G19 1.div
# Lag K D P
1 Fet 3 10 7
2 Gjelleråsen 2 12 6
3 Raumnes & Årnes 3 4 6
4 Strømmen 2 3 1 6
5 Lørenskog 2 2 6 4
6 Skjetten 2 5 4
7 Ullensaker/Kisa 3 -9 1
8 Aurskog-Høland 1 -4 0
9 Rælingen 2 -10 0
10 Eidsvold TF 3 -15 0
11 Funnefoss/Vormsund 0 0 0
Siste synk: 12:47
J16 Kvalik Telenor cup avd. 01
# Lag K D P
1 Rælingen 3 5 9
2 Lillestrøm 3 4 6
3 Gjelleråsen 3 -3 3
4 Skedsmo 3 -6 0
Siste synk: 12:47
J17 1.div
# Lag K D P
1 Kongsvinger 2 8 6
2 Nittedal 2 1 4
3 Fet 1 2 3
4 Lillestrøm 2 -1 1
5 Kløfta 2 -1 1
6 Sørumsand 2 -2 1
7 Gjelleråsen 0 0 0
8 Rælingen 2 1 -7 0
9 Ullensaker/Kisa 0 0 0
Siste synk: 12:47
J17 Regional
# Lag K D P
1 Rælingen 2 14 6
2 Vålerenga 2 9 6
3 Stabæk 1 5 3
4 Fjellhamar 1 3 3
5 Øvrevoll Hosle 2 -1 3
6 Storhamar 2 -3 3
7 Lyn 2 -3 1
8 Kolbotn 2 -8 1
9 Ottestad 2 -8 0
10 Rapid Athene 2 -8 0
Siste synk: 12:47
G16 1.div
# Lag K D P
1 Rælingen 3 10 9
2 Lørenskog 2 3 7 9
3 Gjelleråsen 3 4 9
4 Eidsvold TF 3 4 9
5 Fjellhamar 3 3 6
6 Ullensaker/Kisa 2 2 1 3
7 Strømmen 3 0 3
8 Frogner 3 -2 3
9 Sørumsand 3 -3 0
10 Gjerdrum 2 -4 0
11 Skedsmo 3 -9 0
12 Skjetten 3 -11 0
Siste synk: 12:29
G16 2.div
# Lag K D P
1 Skedsmo 2 2 8 6
2 Lørenskog 3 * 1 4 3
3 Eidsvold TF 2 1 1 3
4 Strømmen 2 1 1 3
5 Gjelleråsen 2 1 0 1
6 Aurskog-Høland 1 0 1
7 Lillestrøm 2 1 0 1
8 Skjetten 2 2 -1 1
9 Fjellhamar 2 2 -4 1
10 Enebakk 2 -5 1
11 Rælingen 2 0 0 0
12 Ullensaker/Kisa 3 1 -1 0
13 Raumnes & Årnes 1 -3 0
14 Bjerke 0 0 0
15 Bjerke 0 0 0
Siste synk: 12:47
J15 1.div
# Lag K D P
1 Fjellhamar 3 7er 2 11 6
2 Funnefoss/Vormsund 2 6 3
3 Eidsvold TF 2 -1 3
4 Bjerke 2 -4 3
5 Fjellhamar 2 7er 2 -12 0
6 Rælingen 7er 0 0 0
7 Skedsmo 2 7er 0 0 0
Siste synk: 12:47
G14 1.div
# Lag K D P
1 Lillestrøm 3 38 9
2 Lørenskog 3 20 9
3 Aurskog/Finstadbru 2 8 6
4 Gjelleråsen 1 7 3
5 Skedsmo 1 5 3
6 Fet 3 -8 3
7 Kløfta 3 -5 1
8 Ullensaker/Kisa 2 -7 1
9 Fjellhamar 2 -12 0
10 Rælingen 2 -21 0
11 Nittedal 2 -25 0
12 Hakadal 0 0 0
Siste synk: 12:47
G14 9er/7er
# Lag K D P
1 Søndre Høland 7er 0 0 0
2 Kurland 2 7er 1 16 3
3 Frogner 2 9er 2 2 3
4 Ullensaker/Kisa 3 9er 2 1 3
5 Skjetten 2 7er 1 1 3
6 Hakadal 2 9er 1 1 3
7 Strømmen 7er 0 0 0
8 Rælingen 2 9er 1 -1 0
9 Feiring 7er 1 -4 0
10 Sørumsand 2 7er 1 -16 0
11 Skedsmo 3 9er 0 0 0
Siste synk: 12:47
G13 1.div
# Lag K D P
1 Skedsmo 3 17 9
2 Rælingen 2 14 6
3 Lillestrøm 2 2 4
4 Fjellhamar 1 4 3
5 Fet 1 2 3
6 Gjelleråsen 1 1 3
7 Lørenskog 3 -2 2
8 Lillestrøm 2 1 0 1
9 Ullensaker/Kisa 0 0 0
10 Kløfta 2 -5 0
11 Nittedal 2 -7 0
12 Kurland 1 -7 0
13 Gjerdrum 3 -19 0
14 Bjerke 0 0 0
Siste synk: 12:47
G13 3.div
# Lag K D P
1 Lørenskog 3 3 6 9
2 Strømmen 2 7 6
3 Nittedal 2 2 3 6
4 Rælingen 3 1 9 3
5 Rælingen 2 1 8 3
6 Ullensaker/Kisa 4 1 3 3
7 Søndre Høland 2 + 2 0 3
8 Skedsmo 4 2 0 3
9 Nordre Eidsvoll 2 -7 3
10 Eidsvold IF 1 -2 0
11 Raumnes & Årnes 1 -3 0
12 Funnefoss/Vormsund 2 -4 0
13 Kløfta 3 3 -9 0
14 Lillestrøm 4 3 -11 0
15 Fjellhamar 2 0 0 0
Siste synk: 12:47
J13 1.div
# Lag K D P
1 Skedsmo 3 3 7
2 Lørenskog 3 9 6
3 Fjellhamar 1 5 3
4 Lillestrøm 1 4 3
5 Nittedal 2 3 3
6 Bjerke 3 -1 3
7 Rælingen 2 -3 3
8 Frogner 2 -4 3
9 Ullensaker/Kisa 2 -10 1
10 Gjelleråsen 3 -6 0
11 Strømmen 0 0 0
Siste synk: 12:47
J13 2.div
# Lag K D P
1 Fenstad FK + 3 17 9
2 Løvenstad + 0 0 0
3 Skjetten 3 11 9
4 Gjerdrum 3 -5 6
5 Finstad + 3 2 3
6 Varpe 3 -2 3
7 Bjørkelangen + 3 -6 3
8 Rælingen 2 3 -4 1
9 Ullensaker/Kisa 2 + 3 -13 1
10 Bjerke 0 0 0
Siste synk: 12:47
24.04 17:00 LB-banen 5er A H
Rælingen G8 Rød - Lillestrøm Oker
24.04 18:15 Olaløkka 2 7er B
Sand - Rælingen Kvinner 1
24.04 18:15 Jessheim ipk KG2 7er B B
Ullensaker/Kisa 5 - Rælingen G11 Sort
24.04 18:30 LB-Banen 7er H
Rælingen J10 Hvit - Sørumsand Rød
24.04 19:00 Nittedal mini 5er B
Nittedal Hvit - Rælingen J9 Blå
23.04 20:15 Strømmen stadion kg B  
Strømmen 2 - Rælingen FK 3-2  
23.04 19:15 Eidsvoll st. kg 7er C B  
Eidsvold IF - Rælingen G11 Hvit  
23.04 19:15 Bjørkelangen kg 9er A B  
Bjørkelangen + - Rælingen J13-2  
23.04 19:00 Lillestrøm 3 9er B B  
Lillestrøm 4 * - Rælingen G13-2  
23.04 18:30 Frogner 2 7er A B  
Frogner - Rælingen G11 Blå  
Spiller Alder Kamper Mål

Følg oss!

Grasrota

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift