Treningstider 2019

Mandag: kl. 17.00-18.30 Torsdag: kl. 18.30-20.00 Oppmøte ved garderobene senest kl. 10 min før trening starter. Endringer pga. banekapasitet oppdateres i app Rubic LagetMitt.

Telenor vintercup 2015 - RFK G2006 vinnere av Fair-Play pris

Strålende innsats fra RFK G2006 i Telenor vintercup 2015. Vi ble også hederlige vinnere av Fair Play prisen

Besøk våre lagsider

23.04 17:30 Rema 1000 Ask Kg 9er B B
Gjerdrum - Rælingen G13-1 -
23.04 19:00 Lillestrøm 3 9er B B
Lillestrøm 4 * - Rælingen G13-2 -
30.04 18:30 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H
Rælingen G13-2 - Skedsmo 4 -
01.05 19:30 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H
Rælingen G13-1 - Lørenskog -
02.05 18:30 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H
Rælingen G13-3 - Lillestrøm 4 * -
10.04 18:45 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13-1 - Nittedal -  
02.04 18:30 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13-3 - Nordre Eidsvoll 12 - 3  
14.03 18:30 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13 1 - Fet 1 - 3  
10.02 13:00 REMA 1000 Ask Kg 9er A B  
Gjerdrum - Rælingen G13 1 1 - 4  
03.02 13:00 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13 1 - Kløfta 6 - 1  
20.08 18:30 Minnesund Idrettspark 9er A B  
Nordre Eidsvoll - Rælingen G13-2 -  
20.08 17:00 Nittedal kg 9er A B  
Nittedal 2 - Rælingen G13-3 -  
18.08 13:00 Kurlandsparken 9er A B  
Kurland - Rælingen G13-1 -  
17.08 13:00 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13-2 - Nittedal 2 -  
15.08 18:30 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13-3 - Eidsvold IF -  
12.08 18:30 Årnes kg 9er A B  
Raumnes & Årnes - Rælingen G13-3 -  
12.08 18:15 Eidsvoll st. kg 9er A B  
Eidsvold IF - Rælingen G13-2 -  
11.08 13:00 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13-1 - Kløfta -  
27.06 18:30 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13-2 - Rælingen 3 -  
27.06 18:30 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) B  
Rælingen 2 - Rælingen G13-3 -  
24.06 19:45 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13-3 - Kløfta 3 -  
24.06 18:30 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13-2 - Raumnes & Årnes -  
22.06 13:00 Jessheim Stadion 9er A B  
Ullensaker/Kisa - Rælingen G13-1 -  
20.06 18:30 Bakkedalen kg 2 9er A B  
Kløfta 3 - Rælingen G13-2 -  
18.06 18:30 Funnefoss kg 9er A B  
Funnefoss/Vormsund - Rælingen G13-3 -  
12.06 19:00 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13-1 - Fet -  
11.06 19:45 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13-3 - Søndre Høland 2 + -  
11.06 18:30 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13-2 - Funnefoss/Vormsund -  
09.06 13:00 Bjerke kg 9er A B  
Bjerke - Rælingen G13-1 -  
04.06 18:30 Bråtevangen kg 9er A B  
Søndre Høland 2 + - Rælingen G13-2 -  
04.06 18:30 Rolvsrud 2 9er B B  
Lørenskog 3 - Rælingen G13-3 -  
02.06 13:00 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13-1 - Gjelleråsen -  
28.05 19:45 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13-3 - Ullensaker/Kisa 4 -  
28.05 18:30 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13-2 - Lørenskog 3 -  
26.05 13:00 Fjellhamar kg 9er A B  
Fjellhamar - Rælingen G13-1 -  
23.05 18:30 Strømmen 2 B  
Strømmen - Rælingen G13-3 -  
21.05 19:30 Jessheim ipk kg 9er B B  
Ullensaker/Kisa 4 - Rælingen G13-2 -  
19.05 13:00 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13-1 - Skedsmo -  
16.05 18:30 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13-3 - Fjellhamar 2 -  
14.05 18:30 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13-2 - Strømmen -  
12.05 14:24 Lillestrøm 3 9er A B  
Lillestrøm 2 - Rælingen G13-1 -  
10.05 19:00 Fjellhamar kg 9er A B  
Fjellhamar 2 - Rælingen G13-2 -  
10.05 19:00 Skedsmo st. kg 9er B B  
Skedsmo 4 - Rælingen G13-3 -  
05.05 13:00 Lillestrøm 3 9er A B  
Lillestrøm - Rælingen G13-1 -  
02.05 18:30 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13-3 - Lillestrøm 4 * -  
01.05 19:30 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13-1 - Lørenskog -  
30.04 18:30 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13-2 - Skedsmo 4 -  
23.04 19:00 Lillestrøm 3 9er B B  
Lillestrøm 4 * - Rælingen G13-2 -  
23.04 17:30 Rema 1000 Ask Kg 9er B B  
Gjerdrum - Rælingen G13-1 -  
10.04 18:45 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13-1 - Nittedal -  
02.04 18:30 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13-3 - Nordre Eidsvoll 12 - 3  
14.03 18:30 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13 1 - Fet 1 - 3  
10.02 13:00 REMA 1000 Ask Kg 9er A B  
Gjerdrum - Rælingen G13 1 1 - 4  
03.02 13:00 Marikollen Kunstgress 7er A (11er) H  
Rælingen G13 1 - Kløfta 6 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift