oppdatert kampoppsett

Her ligger linkene til de gjenstående kampene for Rælingen Hvit og Rælingen Grønn

Besøk våre lagsider

23.04 18:30 Li kg treningsbane 7er A B
Gjelleråsen 2 - Rælingen G11 Rød -
23.04 18:30 Frogner 2 7er A B
Frogner - Rælingen G11 Blå -
23.04 19:15 Eidsvoll st. kg 7er C B
Eidsvold IF - Rælingen G11 Hvit -
24.04 18:15 Jessheim ipk KG2 7er B B
Ullensaker/Kisa 5 - Rælingen G11 Sort -
30.04 17:00 Marikollen kg 7er A H
Rælingen G11 Isblå - Skjetten 4 -
09.04 18:15 LB-Banen 7er H  
Rælingen G11 Rød - Frogner 3 -  
20.06 19:15 Sandbekken mini kg B  
Løvenstad - Rælingen G11 Grønn -  
20.06 18:00 Sandbekken mini kg B  
Løvenstad 2 - Rælingen G11 Isblå -  
19.06 17:15 Fjellhamar kg 7er D B  
Fjellhamar 2 - Rælingen G11 Rød -  
19.06 17:15 Nittedal 2 7er B  
Nittedal 4 - Rælingen G11 Hvit -  
13.06 19:00 LB-Banen 7er H  
Rælingen G11 Hvit - Lørenskog 4 -  
12.06 19:00 LB-Banen 7er H  
Rælingen G11 Isblå - Lørenskog 2 -  
11.06 19:00 LB-Banen 7er H  
Rælingen G11 Rød - Fet 3 -  
11.06 17:45 LB-Banen 7er H  
Rælingen G11 Grønn - Lørenskog 8 -  
07.06 18:30 Aursmoen Sletta 7er A B  
Aurskog/Finstadbru - Rælingen G11 Rød -  
05.06 18:30 Lillestrøm stadion 8 7er B  
Lillestrøm 6 - Rælingen G11 Sort -  
05.06 18:15 Kurlandsparken 7er B B  
Kurland - Rælingen G11 Isblå -  
05.06 17:00 Kurlandsparken 7er A B  
Kurland 2 - Rælingen G11 Grønn -  
04.06 18:30 Nannestad st kg 7er A B  
Nannestad - Rælingen G11 Blå -  
04.06 18:15 Dalheim 7er A B  
Dalen - Rælingen G11 Hvit -  
03.06 19:00 LB-Banen 7er H  
Rælingen G11 Rød - Skedsmo 3 -  
03.06 18:00 Marikollen kg 7er A H  
Rælingen G11 Isblå - Hakadal 2 -  
28.05 20:15 LB-Banen 7er H  
Rælingen G11 Hvit - Bjørkelangen -  
28.05 19:00 LB-Banen 7er H  
Rælingen G11 Blå - Lørenskog -  
28.05 17:45 LB-Banen 7er H  
Rælingen G11 Sort - Fjellhamar -  
23.05 19:00 LB-Banen 7er H  
Rælingen G11 Grønn - Hakadal -  
22.05 20:15 Nittedal 2 7er B  
Nittedal 3 - Rælingen G11 Rød -  
22.05 18:30 Enebakk stadion 7er A B  
Enebakk 2 - Rælingen G11 Isblå -  
22.05 18:15 Funnefoss kg 7er A B  
Funnefoss/Vormsund 2 - Rælingen G11 Blå -  
21.05 19:30 Aursmoen Sletta 7er A B  
Aurskog/Finstadbru 2 - Rælingen G11 Hvit -  
21.05 18:30 Enebakk stadion 7er A B  
Enebakk - Rælingen G11 Grønn -  
21.05 18:30 Fedrelandet kg 7er A B  
Fet 2 - Rælingen G11 Sort -  
15.05 18:00 LB-Banen 7er H  
Rælingen G11 Sort - Dal 4 -  
15.05 17:00 Marikollen kg 7er A H  
Rælingen G11 Isblå - Varpe 2 -  
14.05 20:15 LB-Banen 7er H  
Rælingen G11 Rød - Nittedal 2 -  
14.05 19:00 LB-Banen 7er H  
Rælingen G11 Blå - Bjerke 2 -  
14.05 17:45 LB-Banen 7er H  
Rælingen G11 Hvit - Kløfta -  
13.05 19:00 LB-Banen 7er H  
Rælingen G11 Grønn - Varpe -  
09.05 18:45 Jessheim ipk KG2 7er A B  
Ullensaker/Kisa 2 - Rælingen G11 Blå -  
09.05 18:30 Strømmen 2 7er B B  
Strømmen - Rælingen G11 Grønn -  
07.05 19:45 Rolvsrud 2 7er C B  
Lørenskog 6 - Rælingen G11 Rød -  
07.05 19:30 Skedsmo kg 7er B  
Skedsmo 4 - Rælingen G11 Hvit -  
07.05 18:15 Sørumsand 3 7er D B  
Sørumsand 2 - Rælingen G11 Sort -  
06.05 18:15 Sørumsand 3 7er D B  
Sørumsand 3 - Rælingen G11 Isblå -  
01.05 18:15 Marikollen kg 7er A H  
Rælingen G11 Sort - Skjetten 3 -  
01.05 17:00 Marikollen kg 7er A H  
Rælingen G11 Grønn - Skjetten 2 -  
30.04 19:30 LB-Banen 7er H  
Rælingen G11 Rød - Lillestrøm 3 -  
30.04 18:15 LB-Banen 7er H  
Rælingen G11 Blå - Skjetten -  
30.04 17:00 Marikollen kg 7er A H  
Rælingen G11 Isblå - Skjetten 4 -  
30.04 17:00 LB-Banen 7er H  
Rælingen G11 Hvit - Søndre Høland -  
24.04 18:15 Jessheim ipk KG2 7er B B  
Ullensaker/Kisa 5 - Rælingen G11 Sort -  
23.04 19:15 Eidsvoll st. kg 7er C B  
Eidsvold IF - Rælingen G11 Hvit -  
23.04 18:30 Li kg treningsbane 7er A B  
Gjelleråsen 2 - Rælingen G11 Rød -  
23.04 18:30 Frogner 2 7er A B  
Frogner - Rælingen G11 Blå -  
09.04 18:15 LB-Banen 7er H  
Rælingen G11 Rød - Frogner 3 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift