Er du født i 2009 og ønsker å spille fotball

Vi er en gjeng på ca 40 spillere og 8 trenere. Ønsker du å bli med eller vite mer, møt gjerne opp på en trening eller ta kontakt med lagleder på epost rfkgutter09@gmail.com

Treningstider - Gutter født 2009

Vi trener tre ganger per uke i Marikollen, mandager 18.30 - 20.00, onsdager 17.00 - 18.30 og søndager 18.00 - 19.30 Nysgjerrig? Møt gjerne opp på trening og bli kjent med oss :)

Besøk våre lagsider

22.04 12:00 Rolvsrud 2 7er A B
Lørenskog Lilla - Rælingen G10 Rød -
23.04 17:00 LB-Banen 7er H
Rælingen G10 Gul - Kurland Rød -
23.04 18:15 Jessheim ipk KG2 7er A B
Ullensaker/Kisa Blå - Rælingen G10 Hvit -
01.05 12:00 Marikollen kg 7er A H
Rælingen G10 Hvit - Kløfta Grønn -
01.05 13:45 Marikollen kg 7er A H
Rælingen G10 Blå - Hvam Sort -
11.04 18:00 LB-Banen 7er H  
Rælingen G10 Blå - Eidsvold IF Hvit -  
20.06 19:00 Fedrelandet kg 7er A B  
Fet Hvit - Rælingen G10 Gul -  
18.06 19:00 Bøn stadion 7er A B  
Bøn Hvit - Rælingen G10 Blå -  
18.06 18:00 LB-Banen 7er H  
Rælingen G10 Hvit - Skjetten Rød -  
12.06 18:00 Marikollen kg 7er A H  
Rælingen G10 Blå - Borgen Marine -  
12.06 17:00 Marikollen kg 7er A H  
Rælingen G10 Gul - Aurskog/Finstadbru Rød -  
11.06 17:15 Frogner 2 7er B B  
Frogner Blå - Rælingen G10 Hvit -  
06.06 18:30 Marikollen kg 7er A H  
Rælingen G10 Rød - Lillestrøm Svart -  
06.06 18:00 Bjørkelangen kg 7er C B  
Bjørkelangen Rød - Rælingen G10 Blå -  
06.06 17:15 Marikollen kg 7er A H  
Rælingen G10 Hvit - Skedsmo Grå -  
04.06 18:00 Elvetangen kg 7er A B  
Hakadal Rød - Rælingen G10 Blå -  
29.05 19:00 Bråtevangen kg 7er A B  
Søndre Høland - Rælingen G10 Gul -  
29.05 18:00 Marikollen kg 7er A H  
Rælingen G10 Blå - Strømmen Blå 5er -  
29.05 17:00 Marikollen kg 7er A H  
Rælingen G10 Hvit - Sørumsand Rød -  
28.05 17:15 Li kg treningsbane 7er A B  
Gjelleråsen Blå - Rælingen G10 Rød -  
22.05 19:30 Sandbekken mini kg B  
Løvenstad Rød 5er - Rælingen G10 Blå -  
22.05 19:00 LB-Banen 7er H  
Rælingen G10 Gul - Sørumsand Blå -  
22.05 18:00 Jessheim ipk KG2 7er A B  
Ullensaker/Kisa - Rælingen G10 Rød -  
21.05 17:00 Nittedal 2 7er B  
Nittedal Rød - Rælingen G10 Hvit -  
16.05 19:30 Skedsmo kg 7er B  
Skedsmo Hvit - Rælingen G10 Gul -  
16.05 19:00 LB-Banen 7er H  
Rælingen G10 Rød - Løvenstad Hvit -  
14.05 16:45 LB-Banen 7er H  
Rælingen G10 Blå - Lørenskog Grønn -  
13.05 18:00 LB-Banen 7er H  
Rælingen G10 Hvit - Lørenskog Rød -  
08.05 18:00 Bakkedalen kg 7er B  
Kløfta Hvit - Rælingen G10 Blå -  
07.05 17:15 Li kg treningsbane 7er A B  
Gjelleråsen Gul - Rælingen G10 Hvit -  
07.05 17:00 LB-Banen 7er H  
Rælingen G10 Gul - Løvenstad Blå -  
07.05 17:00 Rolvsrud 2 7er C B  
Lørenskog Gul - Rælingen G10 Rød -  
01.05 18:30 Hammer 7er gress B  
Lørenskog Grå - Rælingen G10 Gul -  
01.05 17:00 LB-Banen 7er H  
Rælingen G10 Rød - Lillestrøm Gul -  
01.05 13:45 Marikollen kg 7er A H  
Rælingen G10 Blå - Hvam Sort -  
01.05 12:00 Marikollen kg 7er A H  
Rælingen G10 Hvit - Kløfta Grønn -  
23.04 18:15 Jessheim ipk KG2 7er A B  
Ullensaker/Kisa Blå - Rælingen G10 Hvit -  
23.04 17:00 LB-Banen 7er H  
Rælingen G10 Gul - Kurland Rød -  
22.04 12:00 Rolvsrud 2 7er A B  
Lørenskog Lilla - Rælingen G10 Rød -  
11.04 18:00 LB-Banen 7er H  
Rælingen G10 Blå - Eidsvold IF Hvit -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift